Хендлінг зали та хендлери України

Хендлер (англ. Handling - поводження (з будь-чим); володіння, управління, уміння поводитися) - фахівець з демонстрації собак на виставці (в рингу).

Хендлінг - мистецтво демонстрації собаки на виставках, а також підготовки до них.

Процес демонстрації вихованця членам журі включає рух риссю по заданій фігурі (коло, пряма, трикутник і т.д.), показ в стійці, показ зубів, прикусу.

Щоб собака пройшла ці етапи бездоганно, потрібно її підготувати. По-перше, навчити її вести себе в рингу. Така підготовка називається ринг-дресурою. По-друге, підготувати екстер'єр: постригти, причесати і ін.

Завдання хендлера - так показати свого вихованця, щоб підкреслити його переваги і приховати недоліки. І звичайно, важливо, щоб собака поруч з хендлером відчувала себе впевнено і дивилася переможцем. Тому що невпевнена собака шансів на перемогу не має, якою б гарною і породистою вона не була.

Якщо Ви хочете підготувати собак до виставки або навчити навичкам демонстрації, то фахівці і спеціалізовані зали зовсім поруч з Вами:

Найпоширеніший метод навчання собак - робота за ласощі. Яким має бути смаколик? В першу чергу дуже смачним і БЕЗПЕЧНИМ (в разі Alpha Spirit ще й корисним). Ласощі від Alpha Spirit зі смаком курки, качки, риби, ліверу, індички, прошутто подарують Вашому улюбленцю любов з перших шматочків. Забудьте про сухий корм, собачі печива та іншу штучну їжу. Іспанські ласощі Alpha Spirit представлені в двох зручних формах - снеках (кубиках) і стіках (паличках). Найголовніше правило - ласощі мають бути такої консистенції, щоб воно легко ламалося на маленькі шматочки, але при цьому не кришилося, що і врахували виробники Alpha Spirit. Для зручності тренера - контейнери зі снеками заклеюються, що дає можливість зберегти свіжість продукту і покласти коробку в зручному місці (кишеню, сумку).

Умови співпраці для Хендліг залів

Спеціальні умови співпраці для хендлерів - підтримка заходів, знижки, щомісячні акції. За деталями співпраці звертайтеся Viber - 0673230513, а також Direct - Instagram і Facebook 👇🏻